Pasiūlymas MINI – 250€

Šis pasiūlymas tinkamiausias renginius organizuojant muzikos klubuose arba specialiose renginių salėse kur garsas ir apšvietimas jau yra.

Pasiūlymą sudaro:  DJ’ėjus nuo 18h iki 02h nakties su muzikos įrašu kolekcija ir USB grotuvais

DJ PASLAUGOS KAINA

 

 

Pasiūlymas MIDI – 350€

Šis pasiūlymas tinkamiausias Vestuvėms arba vasaros įmonių šventėms, kur reikia ne tik profesionalaus DJ’ėjaus paslaugų, bet ir garso bei apšvietimo aparatūros.

Pasiūlymą sudaro: Garso kolonėlių sistema, DJ’ėjus iki 02h nakties su spec. DJ stalu ir apšvietimo efektų komplektu, kurį sudaro: 4vnt. LED PAR, 6vnt. LED BAR, 2vnt. UV, 2vnt. Disco šviesos efektai ir dūmų mašina.

DJ PASLAUGOS KAINA

 

 

Pasiūlymas MAXI – 550€

Šis pasiūlymas ypač gražus, kuriantis neužmirštančias nuotaikas. Šviesos efektų gausa ir kokybiška garso sistema pavers vakarą išskirtiu. Pasiūlymas tinkamiausias planuojantiems didelę šventę su muzikos grupe.

Pasiūlymą sudaro: Scena su Disco kamuoliu, DJ’ėjus iki 02h nakties, Pioneer DJ įranga, šviečiantis DJ stalas, galinga 5kW. garso kolonėlių sistema ir apšvietimo efektų komplektas, kurį sudaro 10vnt. Beam, Spot ir Wash tipo judančios galvos, 10vnt. LED prožektoriai, 12vnt. BAR prožektoriai, Stroboskopas ir Hazeris.

DJ PASLAUGOS KAINA

Išrašome sąskaitas faktūras 

Mūsų partneriai www.DJaparatura.lt – renginių profesionali garso ir apšvietimo įranga